Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.11.2012 09:13:42 

Carry Ball Hardy Horde

Aktuality

2010

24.-25.4. Kerry úspěšně absolvoval povahové testy canisterapeutického psa.
 
19.4. Video z obran (z 20.3.) a další fotky od Martiny Komínové z voříškiády.
 
12.4. Pár fotek z voříškiády.
 
10.4. Video z dnešní předváděčky na voříškiádě.
 
9.4. Fotky z procházky s Comíkem a Jessie.
 
4.4. Fotky z první letošní koupací procházky.
 
2.4. Danečkovi je dneska už 11 let. Fotky z procházky.
 
29.3. Fotky z dogfrisbee vejkendu.
 
25.3. Další fotky z víkendu.
 
20.3. jsme se zúčastnili výcvikového víkendu s Beatou Štýbrovou - fotky z obran, figurant Tomáš Taubner.
 
3.3. Fotky od Verči ze sobotní procházky.
 
19.-21.2. Spolu s Aničkou a Comíkem, Markem a Matesem jsme se zúčastnili obranářského víkendu v Záměli - fotky.
 
5.-7.2. Víkend jsme si skvěle užili s frisbee nadšenci ve Vratkově - fotky, fotky.
 
30.1. Další fotky z běžkovacích procházek.
 
11.1. Ve sněhu se nedá pořádně chodit, takže na procházky jezdíme na bežkách - pár fotek z neděle.
 
1.1. Objevila jsem fotky z klikr semináře z Čebína.
 

2009:

20.12. Fotky z dnešní procházky. Děkujeme všem za krásná PFka, průběžně je přidávám sem: PF 2010.

13.12. Víkend jsme si skvěle užili v Čebíně na semináři s Martinou Klimešovou - článek.

6.12. Včera jsme se po tréninku flyballu jeli podívat na štěňátka v Hardy Horde - pár fotek. Dneska jsem s Aničkou a Luckou (bez psů) jely do Sezemic, kde jsme převzaly disky od Beaty a sledovaly jsme trénink obran na vrcholové IPO, byla to opravdu zajímavá podívaná.

29.11. Pink Pirates získali 3.místo v českém flyballovém poháru. Kerry složil dogdancingové zkoušky MD1 a HtM1 a získal titul MoD1 (Master of Dogdancing 1. ůrovně). Článek. Pár fotek ze včerejší procházky.

22.11 Přidala jsem článek, který už jsem plánovala dávno. Konečně jsem si včera našla chvíli (dlouhou chvíli, nějak se ten článek protáhl) na jeho napsání. Fotky ze včerejšího frisbee. Video z MR v dogdancingu.

18.11. Fotky z coursingu.

17.11. Dneska jsme se zúčastnili tréninku coursingu pod Kunětickou horou. Kerrys si to skvěle užil. První kolo běžel ve dvojici s Comíkem a druhé kolo běžel ještě s dalšími 4 psy (borderky Portík, Terezka, Carrera a maďarská ohařka).

15.11. Kerry složil zkoušku BH na 59 bodů (z 60). Článeček a pár fotek od Aničky.

7.11. Zúčastnili jsme se spolu s Aničkou a Comíkem našich prvních ofic. dogdancingových závodů = MČR v dogdancingu a v katgorii dvojic jsme získali 2.místo. Článek od Aničky.

6.11. Fotky z výletu.

28.10. Fotky z procházky s Comíkem, Erikem a Bastíkem.

25.10. Kerry složil dogdancingové zkoušky F1 a DwD1 na výborně. Článek od Aničky proč jsme vlastně jeli na DD zkoušky.

21.10. Dneska jsme měli super a i celkem náročný trénink. Já s Kerrym a Káťa (Aničky ségra) s Comikem jsme si šli nejdřív zaběhat. Anička jela před námi na kole, takže kluci skvěle táhli. Celkem jsme naběhali asi 4km. Od pěti jsme měli trénink frisbee u Intersparu, který byl taky dost akční. Kluci odpočívali a my jsme nejdřív házely do dálky (hodila jsem i za 4 body:-)). A pak jsme si zahrály skvělou frisbee hru u které jsme se taky dost naběhaly. Fotky nejsou, ale snad příště, pokud bude hezky, zdokomentujeme naše canicrossové začátky:-) 

Mělník flyball: fotky, fotky.

17.-18.10. Bye Bye Summer: Další super víkend za námi. Článek, fotky.

11.10. Rychlejší než vítr: Pink Pirates 1.divize 3.místo. Fotky.

10.10. Víkend psích sportů v Nymburce aneb naše první setkání s coursingem. Do Nymburka jsme se opět jako minulý týden vypravili s Comíkem a Aničkou už v pátek odpoledne. Cestou do Nymburka jsme ulovili 8 kešek a prošli jsme se nočními Poděbrady. V Nymburce na cvičáku už na nás netrpělivě čekal Marek s Martinou. Moc jim děkujem, že nás nechali přespat v maringotce, bylo tam rozhodně větší teplo než ve stanu:-) V sobotu bylo na programu agility, coursing a flyball. Já jsem měla na starosti flyballáky, a tak si Anička vzala Kerryho na coursing. Maličko jsem doufala, že ho třeba coursing nechytne, ale Kerrys svoji loveckou vášeň nezapřel. Než Kerry běžel poprvý, tak mě prý hledal a okolí si nevšímal, ale stačil první běh a na mě pak už úplně zapomněl. Na coursingu Kerrys projevoval stejné nadšení jako na flyballe nebo obranách, hlavně aby mohl lovit, běhat za tenisákem nebo kousat. Videa z coursingu - 1,2. Fotky a další videa z coursingu.

4.10. Pasení ve Vysokém Újezdě - byli jsme se podívat a s Bárou Štouračovou a její Fanny jsme předváděli dogdancing. Fotky.

3.10. Fitmin Cup: jumping 3.místo, agility 5.místo. Výsledky+fotky.

26.9. Královéhradecký minidogtreking - podnikli jsme asi 20km trasu v hradeckých lesích ve složení sedmi borderek (Kerry, Terezka, Sparco, Dip, Indy, Rendy a Basty), křížence Erika a kocourka Aba. Fotky od Martiny a fotky od Verči.

23.9. Fotky z MR ve flyballu, další fotky z Dožínek.

19.9. jsme na Královéhradeckých dožínkách společně s nymburskými předváděli dogdancing, dogfrisbee a agility. Fotky, fotky.

17.9. Nové stránky hradeckého flyballu: http://www.pirateshk.webz.cz/

12.-13.9. Labyrint lan: v HK v Šimkových sadech jsme předváděli dogfrisbee a dogdancing. Fotky od Aničky, fotky-so, fotky-ne od Verči, článek v novinách.

6.9. MR ve flyballu. Opět se nám dařilo jak na minulém turnaji - dopoledne super, odpoledne nic moc. V Speed Trialu jsme skončili na 2.místě s časem 18,31s. V Double Elimination nás provázela nějaká smůla, vůbec se nedařilo a skončili jsme až na 6.místě.

30.8. Agility závody v České Třebové. Kerry běhal hezky, jen jsme se mojí chybou vždy diskli.

29.8.Předváděli jsme flyball na voříškiádách ve Dvoře Králové a na Probluzi.

22.-23.8. Happy míček - tento turnaj se mi moc líbil.  V sestavě Adélka-Fári-Bora-Kerry jsme v sobotu zaběhli nejrychlejší čas turnaje 18,00s (český rekord je 17,94s) a umístili jsme se po prvním dni na 3. místě. O polední přestávce jsme si zaházeli frisbeem a navečer jsme se šli projít do Terezína. V neděli jsme běhali už jen ve čtyřech psech a moc se nám nedařilo. Celkově jsme skončili na 5.místě. Ale skvěle se dařilo zelinkám a vybojovali 1.místo ve 3.divizi. Fotky. Fotky ze závodů v Opatovicích.

14.8. Fotky z Kokořínska. Stanovali jsme v kempu ve městě Mšenu. Byli tu na soustředění malí fotbalisti a jejich trenér mě požádal o ukázku různých triků, které mě s Kerrym viděl trénovat u stanu. Měla jsem sebou i pár disků, tak jsme předvedli dogfrisbee a triky z dogdancingu. Vystoupení se asi líbilo a chtěli to vidět i další den, tentokrát byli přichystaní i s foťáky. Zapíchali nám do země i 4 tyče a Kerrys předvedl i zkrácený slalom. Podruhý už nebylo na place tolik místa, tak jsem disky používala spíš jako odměnu. Ukázka se líbila i ostatním lidem z místní restaurace a kempu a Kerry byl moc nadšený, že je středem zájmu. Děti si s nim pak ještě hrály a házely mu frisbee. Když Kerry podával frisbee dětem, tak jim ho dával něžně do ruky, a když ho podával mně nebo jejich trenérovi, tak se o něj ještě pral. Video z druhý ukázky.

9.8. Po delší době jsem opět jela do Nymburka a tentokrát na flyball. Myslím, že se příští rok máme na co těšit, v Nymburce jsou moc šikovní a rychlí Létající psi;-)

8.8. Agility závody v Opatovicích, naše výsledky.

7.8. Fotky od Aničky z dnešní procházky. Fotky z Ještědu. Fotky ze Sněžky.

2.8. Otevření mistrovství BCCCZ (flyball. turnaj) - loni ani teď se nám moc nedařilo. Opět jsme byli bez našeho nejdůležitějšího článku družstva - snižovačka Borinka. Výsledky, fotky, fotky, fotky.

1.8. X. klubová výstava BCCCZ pro nás dopadla velice dobře. Chtěla jsem zkusit ještě nějakou výstavu, kde bude posuzovat anglický rozhodčí, a s výsledkem jsem spokojená - skončili jsme 4. s pěkným posudkem. Fotky, výsledky.

19.-25.7. Agility tábor s Katkou Lerlovou. Krásné fotky od Andrei. Tréninky byly super, ale do Chaty Pod Kletí už bych nikdy nejela. Agiliťáků bylo celkem 12 z toho 4 z HK:-)

17.-18.7. Sraz Hardy Horde - v pátek jsme byli na Sněžce. V sobotu jsme trochu potrénovali agi a odpoledne jsme se už museli vrátit domů, protože zítra odjíždíme na agility tábor na Šumavu.

14.7. Výlet na Ještěd, fotky budou.

11.7. Ústecký psí festival - článek.

1.-5.7. Jsme byli ve Dvoře na agility táboře - fotky.

28.6. Turnaj sladkých nadějí: Pink Pirates 3.místo v 1.divizi, nejlepší čas - 18,65s.

26.6. Video z MČR BOC v agility.

25.6. Video jednotlivců - konec je nejlepší :-D  Fotky, fotky a výsledky ze závodů. Přidala jsem ještě fotky z ME (jsou tam teda hlavně čokoládové obchůdky v Bruselu:-)) 

22.6. Video dvojic.

20.6. O nymburskou tlapku (neofic. dogdancing závody): dvojice (Kerry+Comík) 1.místo, nováčci 2.místo. Fotky, článek.

19.6. Video Arsinky. Arsinka je moc šikovná teriérka, která s námi chodí trénovat dogfrisbee. Až si jednou budu pořizovat dalšího psa, tak to bude asi teriér:-D

13.-14.6. Opět skvělý víkend na Rozkoši tentokrát to bylo MČR BCCCZ v agility. Naše výsledky.

6.6. Sultán Cup: zkouška LA2 výborně (čistý běh) 2.místo.

29.-31.5. EFC 2009: Pink Pirates 3.místo v 4.divizi, nejlepší čas 18,89s.

26.5. Fotky Kerryho z různých flyballových turnajů.

Tak konečně aktualizace: V sekci závody už mám napsaný skoro všechny naše výsledky za poslední dobu z různých akcí. Kerrymu už jsou 3roky. Byla jsem se podívat na MS BO, pro mě to byl opravdu zážitek a asi jedna z nejlepších akcí na který jsem kdy byla. No a ve čtvrtek brzo ráno odjíždíme do Belgie na ME ve flyballu, už se těším:-)

4.5. Teď jsem objevila video z našeho 2.kola ve freestylu. Celkové výsledky a fotky z Jičína.

3.5. Tento prodloužený víkend jsme měli opravdu nabitý. V pátek jsme byli v Jičíně na závodech, v sobotu v Opatovicích na agility tréninku s Irčou Kochovou a v neděli jsme jeli opět do Opatovic ale tentokrát na výstavu. Opatovice zná Kerry jen jako agility cvičák, a tak ho překvapilo, že místo běhání jsem ho připla na vodítko. V kruhu to bylo šílený, Kerryho to vůbec nebavilo, ocas měl stočený až někde u krku, na vodítku jsem ho táhla za sebou a absolutně mě ignoroval. Jakmile jsem ho pustila z vodítka za kruhem, tak ožil. Dostali jsme VD - posudek. Panu rozhodčímu by se Kerry nelíbil ani kdyby se choval v kruhu normálně, upřednostňoval spíše mohutný psy s velkýma hlavama.

1.5. Prvomájové závody v Jičíně - agility 3.místo /z 35. Přidáno video z Nymburka, fotky z úterní procházky.

28.4. Video z dnešní procházky :-D 

25.4. Royal Cup: zkouška LA2 výborně 1.místo.

24.4. Nové video - něco málo z poslušnosti a dogdancingu.

23.4. Odkazy na fotky ze závodů tady. Pěkný článek od Terky. nakonec jsem taky něco sepsala - povídání.

19.4. 3. Kirican DiscDog Freestyle na našich prvních freestylových závodech jsme získali 3.místo z 13 začátečníků, celkové výsedky. Článek přidám zítra...

14.4. Pár nových fotek.

9.4. Přidáno video z našich druhých agility závodů v Rychnově. Tady je přehled našich videí.

8.4. Fotky od Bořika z dvojzkoušek, fotky od Verči z páteční procházky.

4.4. JARO 2009: video (radši se ani nekoukejte:-D), jak jsme dopadli - závody, fotky (hlavně žáby;-)), fotky, výsledky.

3.4. Dneska jsme se vydali na skvělou asi 4 hodinovou procházku kolem Orlice. Bylo nás docela dost: já+Kerry, Anička+Comík, Verča+Sparco+Dip, Lucka+Jessie, Martina+Portík, Terka+Rendy a nová hradecká frisbee naděje Káťa+Arsinka. Pesani se proběhali, zaplavali a potrénovali jsme dogfrisbee. Fotky od Aničky.

2.4. Video ze sobotních dvojzkoušek, video z nedělního dogfrisbee. A dneska náš Daneček (kříženec pudla) slaví už 10.narozeniny!

28.3. Jarní Hloubětínské dvojzkoušky článek.

21.-22.3. OPSION 003 článek, video, výsledky+foto.

14.-15.3. Víkend psích sportů v Nymburku jsme si skvěle užili. V sobotu jsme trénovali agility a dogfrisbee. Na neděli jsem měla v plánu stopy a obrany, kvůli počasí jsme stopy vzdali a obrany už stejně v Hradci netrénujeme, tak jsme opět celý den strávili s talířem v ruce:-) Fotky, fotky, fotky.

12.3. Fotky z procházky s Comikem.

8.3. Dnešní den jsme si skvěle užili. Dopoledne jsme trénovali dogfrisbee a poslušnost a odpoledne agility. Fotky od Verči z dogfrisbee a fotky od Aničky z dogfrisbee a agility.

1.3. Fotky z páteční procházky se Sváťou, Comikem, Erikem a Bastym.                                                                                                 Fotky z dnešního minidogtrekkingu.

22.2. Včera jsme se zúčastnili našich prvních (distančních) dogfrisbee závodů - článek, fotky, fotky.
MiniDistance - 8.místo  /z 35
miniTimetrial - 4.místo /z 22 

16.2. O víkendu jsme se zúčastnili Halových agility závodů v Kladně:
so: agility 7.místo /z 57,  zkouška LA1 11.místo /z 29
,  jumping 14.místo /z 57
ne: agility DIS,  zkouška LA1 8.místo /z 28,  jumping 15.místo /z 56

13.2. Upraveny plánované akce a odkazy.

8.2. Tak jsme se po roce vydali opět na výstavu, tentokrát na dvoudenní do Brna - posudky.

2.2. O víkendu jsem chodila venčit Sváťu - 8mi letou celočernou fenku německého ovčáka. Sváťa mi povahou hodně připomíná Kerryho: vyrovnaná, nekonfliktní (k lidem i ke psům), míčkoholik, ochotná pracovat s cizími lidmi, temperamentní - no prostě skvělý ovčák:-)  Fotky z procházek.

1.2. Fotky od Verči ze včerejšího dogfrisbee.

30.1. Video dogfrisbee a fotky z dnešního tréninku distance.

19.11. Přidány plánované akce a odkaz na naší frisbee kamarádku Jessie.

11.1. Fotky a fotky od Aničky z procházky se Sparkýskem, Comikem, Dipíkem, Jessií a Erikem.

10.1. Fotky z procházky na běžkách.

9.1. Fotky od Aničky z dnešní procházky.

2.1. Stránky dogfrisbee-hk přesunuty na www.dogfrisbee-hk.czweb.org
Byli jsme opět u štěňátek - fotky.

 2008:

31.12. Fotky od Aničky a fotky od Verči ze včerejší procházky.
Fotky "G" štěňátek v Hardy Horde.

28.12. Procházka v Praze - odkazy na fotky.

27.12. Video od Aničky ze včerejších neoficiálních agility závodů v Žamberku.

25.12. Videa z agillity tréninků - 1, 2. Moc děkuju Aničce za natočení a zpracování videí ;-)

23.12. 2.Vánoční procházka Sešlo se 24 lidí a 26 psů. Přidala se k nám i návštěva z Belgie - Markéta a parsonka Fany, ale cestou se i s Karolínou a Roníkem ztratiliy, jen doufám, že našly cestu zpátky a nebloudí někde v hradeckých lesích... V deset se vyráželo na cestu. Plánovaný okruh jsme prošli celkem rychle, tak jsme se s Aničkou, Comikem, Luckou, Jesií, Mirkou a Fleur vydali ještě pěšky přes Malšovice. Procházka se nám tak protáhla a s Kerrym jsem přišla domů až o půl třetí. Fotky, fotky.

20.12. Předvánoční procházka v Mladých Bukách - fotky, fotky.

15.12. PF 2009 děkujeme všem našim kamarádům za krásná PFka!

13.12. Závody poslušnosti v Žamberku - kategorie BH 3.místo (měli jsme druhou nejlepší poslušnost, ale kvůli stejnému počtu bodů s ještě jedním psem, jsme losovali o druhé a třetí místo). Článek+body.

3.12. Fotky z dnešního dogfrisbee.

30.11. Video ze Zlaté překážky - sobota.

22.-23.11. se pořádal 10. ročník Zlaté překážky - největší halové agility závody v ČR, rozhodčí P. Rybář a T. Glabazňa
so:
zkouška LA1 7.místo V (1 odmítnutí) /19 závodících
jumping 5. místo (čistý běh) /55 závodících
agility 10. místo (1 chyba) /55 závodících
V sobotu jsme ještě běželi sranda závody ve družstvech, ve družstvu jsme byli s Luckou  Schönovou a Dixi, Markétou Urbáškovou a  Chuckie of BonChance, Marií Řežábkovou a Boldy Od Zlatonosné říčky.
ne:
zkouška LA1 5.místo VD (3 chyby) /17 závodících
jumping asi 35. místo (1 chyba, 2 odmít.) /52 závodících
agility DIS
celkové pořadí v LA1 - 2.místo
Výsledky
Fotky
Video agility a jumping - neděle

17.11. 2. Královéhradecký dogtrekking - článek od Terky, fotky žádné nejsou.

8.- 9.11. Jahodová bowle (agi závody v Kladně, naše první závody na koberci):
so - zkouška LA1 DIS, jumping 22. místo, agility 10. místo /45 závodících
ne - zkouška LA1 4. místo VD (17 závodících), jumping 14. místo, agility 14. místo /40 závodících
celkové pořadí - 8. místo
Výsledky

5.11. Video dogfrisbee.

26.10. Den psích sportů v Nymburce - fotky a článek od Aničky, fotky.

24.10. Článek od Aničky z dogfrisbee ukázky.

19.10. Východočeský pohár (agility závody) - zkouška LA1 velmi dobře - 10.místo, jumping a agility DIS.

18.10. Scout Frisbee Cup - ultimate zápas v HK, s Kerrym jsme předváděli dogfrisbee. Sestavu jsme nacvičili narychlo (tak necelých 14dní před ukázkou), i když tam bylo spoustu chyb, diváci byli nadšení a moc se jim dogfrisbee líbilo.

17.10. Trénink dogfrisbee - fotky.

11.10. Flyballový turnaj O budějovickou tlapku - Pink Pirates 3.místo v 1.divizi. Článek od Bořika, fotky, fotky.

8.10. Fotky z podzimní procházky.

5.10. Fotky a povídání z 1. Královéhradeckého dogtrekkingu. Vznikly nové stránky hradeckého flyballu a hradeckého dogfrisbee.

28.9. Fotky z dnešního tréninku frisbee.

20.9. Jeli jsme se s Comikem a Aničkou podívat do Prahy na ME ve frisbee - fotky, fotky.

13.9. MR ve flyballu - 8.místo v 1.divizi. Článek od Bořika.

12.9. Fotky z procházky a tréninku frisbee.

6.9. Procházka s Comikem - fotky.

31.8. Grand Prix Hradec Králové - fotky.

30.8. Sirius Canicross Okolohradce - fotky.

23.8. Trmický míček - Pink Pirates 2.místo v 1.divizi. Fotky, fotky, fotky.

10.8.-15.8. MišMaš - fotky, fotky, fotky,

10.8. Otevřené mistrovství BCCCZ - Pink Pirates 6.místo v 1.divizi.

1.8. Fotky od Aničky ze středeční procházky se Sparkýskem, Comikem, Portíkem, Dipíkem, Emčou a Kelly.

26.-27.7. Víkend jsme strávili v Opatovicích nad Labem, kde jsme trénovali agility s Martinou Kučerovou.

24.7. Jsme byli poprvé na pasení - fotky.

23.7. Přijela Helča s Kylem a Timem - fotky z procházky.

19.-20.7. Byli jsme v Mladé Boleslavě na agility závodech Purina Proplan Cup - naše výsledky.

7.7. - 11.7. Fotky z Českého ráje.

4.7. - 6.7. Zúčastnili jsme se mistrovství Evropy ve flyballu s družstvem Pink Pirates v 4.divizi - 2.místo Round Robin a 4.místo Double Elimination. Náš nejlepší zaběhnutý čas byl 19.16s. Zaběhli jsme i jeden osmnáctkový (18.96), ale v naší divizi byl mezní čas 19.00s, tak se nám tento čas nepočítá... http://www.flyball.cz/efc2008.htm

1.7. Fotky z dnešního výletu. Kerry je TNS Normal po rodičích!

28.6. Dneska jsme měli doma na hlídání Portíka (Aportos Deabei) - fotky.

27.6. V Hradci je další borderáček - Dip (Diligent Snoop Mintaka). Fotky z dnešní procházky s Comikem, Portíkem, Kellynkou, Spárkýskem a Dipíkem. Další fotky - Hradecké hopkání, 2 roky, 9. Mezinárodní mistrovství BOC v agility.

22.6. S naším flyballovým družstvem Pink Pirates jsme obsadili 1. místo v 1. divizi na Turnaji sladkých nadějí v Praze. Nejlepší zaběhnutý čas jsme měli 19.30 s. A všichni členové družstva (Adélka, Ange, Bora, Jenny, Kerry a Neo) získali flyballový titul Fly19.

7.6. Sirius cup Opatovice nad Labem - zkouška LA1 výborně - 2. místo.

31.5. - 1.6. 9. Mezinárodní mistrovství border kolií ČR v agility - celkem jsme skončili na 7.místě v kategorii youngies.

24.5.-25.5. Skvěle jsme si užili víkend ve Dvoře Králové n/L, kde se pořádal sraz CHS Hardy Horde. účastníci, video, fotky, fotky, fotky, fotky.

23.5. C-team slaví 2.narozeniny.

18.5. Neoficiální agility závody ve Věkoších - výsledky.

11.5. Neoficiální agility závody v Opatovicích - výsledky, foto, foto. Pár fotek z pátečního tréninku s Martinou Kučerovou a další fotky - tady a tady.

10.5. Agility závody v Sezemicích - článek.

5.5. Přišel výsledek z Optigenu - Kerry je DNA CEA Carrier.

4.5. Jeli jsme s Aničkou a Comikem do Nymburka na trénink dogdancingu s Petrou Malou. Dostaly jsme spoustu rad jak cvičit hlavněaby i bez míčků byli psiska akční... fotky

3.5. Agility závody: Rychnovský Rarášek - zkouška LA1 výborně - 3.místo. více info

1.5. Zúčastnili jsme se našich prvních oficiálních agility závodů: Royal Cup Nymburk - zkouška LA1 výborně - 1. místo! viz. závody

27.4. Procházka s Rendym, Comikem, Indym, Sparkem, Dastíkem, Jenny, Ange, Fárinkou - fotky, fotky

19.4. Fotky z páteční procházky a fotky z dneška.

6.4. Kerry je uchovněný bez vady, bonitační kód: iimbapnnnna/-- Fotky

5.4. Hradecký border gang v akci - foto, foto, foto.

2.4. Daneček dneska slaví 9. narozeniny. Další fotky z tréninku.

1.4. Fotky z intenzivky.

30.3. Celý víkend jsme strávili na cvičáku (v sobotu v Opatovicích a v neděli u nás ve Věkoších), kde probíhal intenzivní trénink agility s Martinou Konečnou. Po dlouhý době jsme si zase pořádně zatrénovali a zjistili co nám všechno nejde, ale Kerry konečně docela pochopil slalom (na levou ruku)...

24.3. Fotky z procházky s 9ti borderkami a jednou bíglicí. Tady najdete další fotky z procházky od Aničky.

22.3. Dneska jsme si udělali procházku do Malšovic ke koníkům, kde zrovna probíhal veřejný trénink. Fotky (ale nic moc...)

21.3. Přidán odkaz na naši členku flyballového družstva Pink Pirates - Borinku. Borinka má teď štěňátka, jejich fotky najdete tady.

8.3. Fotky dopolední procházky se Spárkýskem a Comikem. Šli jsme k rybníkům Datlíku a Cikánu a teď letíme zase na flyball.

7.3. Byli jsme v Pardubicích na vyšetření očí na CEA/PRA a výsledek je negativní. Spousta fotek z procházky.

29.2. Dneska jsem si vypůjčila Comika (Come Back Bohemia Alké) na odpolední procházku (jeho panička byla pryč).

Kluci si spolu skvěle rozuměli, jen počasí nám nevyšlo. Fotky

25.2. Další fotky ze Dvora: tady a tady

24.2. Dneska jsme byli s Martinou, Aničkou, Portikem, Comikem a Kelly na obranách ve Dvoře. Fotky

23.2. Fotky z dnešní procházky.

16.2. Předběžný plán akcí.

4.2. Upraveny odkazy.

6.1. Fotky z dnešní procházky.

 


2007:

29.12. Fotky z Krkonoš.

27.12. Nové fotky.

23.12. Předvánoční procházka s Indym, Jenny, Endží, Sparkem, Fárinkou, Portíkem a Renečkem.

9.12. Fotky z dnešní procházky se Sparkýskem a Portíkem.

2.12. Nové fotky.

25.11. Fotky z MVP. Fotky vrhu F Hardy Horde.

23.11. Video z obranářského dne ve Dvoře.

17.11. MVP Praha - posudek.

10.11. Obranářský den v Chlumci nad Cidlinou. Figurovali Michal Adamec a Petr Bernát.

4.11. Obranářský den Dvůr Králové. Figuranti - Pavel Tauchman, Tomáš Louda a Aleš Marek. Fotky, fotky.

20.10. Dneska jsme byli ve Dvoře na tréninku obedience. Sešli jsme se se všemi sourozenci (teda kromě Káji). Fotky

13.10. Jeli jsme s naším flyballovým týmem Pink Pirates na náš první oficiální turnaj do Českých Budějovic. Skončili jsme na 3. místě s nejlepším časem v 2.divizi - 20,08s.
Psí členové Pink Pirates (Adélka, Bora, Endží, Kerry a Neo) získali flyballový titul - Fly20.
Fotky www.odcenicka.cz, hacko.kdekoliv.cz, www.borderky.cz - 1. část, 2. část, www.neo.estranky.cz

Článek www.hoptropprague.wz.cz/cb2007.htm.
 
9.9. Hradecké hopkání - naše první neoficiální závody v agility. Obsadili jsme 1. místo!     Pár vět o závodech a pár fotek.

20.8. - 26.8. Byli jsme na Moravě, fotky.

12.8. - 18.8. Jiříkovský MišMaš, fotky. Výsledky MišMašiády, sobotního MiniDistance a odkazy na další fotky - tady.

9.8. Fotky z tábora, článek k ZPU 1.

3.8. Složili jsme ZPU 1.

27.7. - 5.8. LVT ve Dvoře: skončili jsme na 2.místě v celotáborové hře a Kerry si zakousal na spoustu šikovných figurantů.

  22.7. - 28.7. Byli jsme na agility táboře pro borderky, který vedla Irena Kochová.

25.7. Přišli nám výsledky rentgenu: DKK 0/0, DLK 0/0

18.7. Fotky z Chevers srazu.

17.7. První víkend v červenci jsme byli na frisbee víkendu a na táboře agi a tance se psem ve Dvoře.

Odkazy na fotky jsou v akcích. O víkendu (14.7. -15.7.) jsme byli na Chevers srazu, povídání v akcích.

28.6. V neděli jsme se zúčastnili flyballového turnaje dvojic, v akcích odkazy na fotky a v závodech výsledky.

23.6. Kerry splnil zkoušku ZZO, body a povídání

20.6. Přidány fotky - 1 rok, Kerry a Sparco

Fotky ze sobotní procházky.

10.6. Nové fotky - 1 rok

5.6. Kerry poprvé kousal na rukáv.

2.6. Dneska jsme byli na krajské výstavě v Hradci Králové, posudek - Výstavy, fotky

27.5. Byli jsme na tréninku obedience v Kladně, fotky

23.5. Kerrymu je 1 rok, váží 18 kg a měří 51 cm; fotky - 1 rok

20.5. Nové fotky - 11 měsíců, výstava BOC

19.5. Kerry složil zkoušku ZOP na velmi dobře.

12.-13.5. Flyballový víkend, fotky: Hardy Horde, Kačenka, Charlie

11.5. Byly jsme na naší první výstavě (více Výstavy). Přidány fotky z výstavy.

30.4. Nový odkaz - Závody, přidány fotky - 11 měsíců, závody Chlumec

21.4. Přidány fotky - 10 měsíců, Novosvětské hopsinky

10.4. Přidány fotky a předělány akce.

8.4. Změněna fotogalerie.

23.3. Kerrymu je 10 měsíců, váží 18 kg a měří 50cm.

 


 2006:

2.12. Kerry si poprvé zkusil obranu.

23.11. Kerrymu je 6 měsíců, váží 17 kg a měří 48 cm.

12.11. Skončila nám školička a teď cvičíme s velkými psy.

3.11. Kerry poprvé ochutnal sníh a moc se mu líbil.

14.10. V Podkosti, kde se pořádaly zkoušky vloh ovčáckých psů, se sešla všechna štěňátka vrhu C. Fotky najdete na http://podkost.erbak.com/index.html

25.9. První flyballový trénik v Hradci Králové. Více na www.fly-agi-hk.estranky.cz/

1 5.9. Kerry váží 11,5 kg.

10.9. Na závody se přijela podívat i sestřička Berry.

9.9. Šli jsme se podívat na závody v agility - Zlatá překážka. Potkali jsme se s Kerryho sestřičkou Kačenkou. Taky jsme byli poprvé ve psí školce a Kerry po únavném dopoledni s Kačenkou celou školku prospal.

2.9. Přihlásili jsme se do psí školky na cvičák do Věkoš.

 

 
TOPlist